Про нас

   Дорогі покупці та відвідувачі сайту, раді вітати Вас на сайті SmilePlanet. Великий асортимент товарів та іграшок для дітей Вас приємно здивують та порадують. Тільки найкращі товари від найкращих брендів.

   Широкий асортимент іграшок, аксесуарів та різноманітного дитячого транспорту не залишить байдужим нікого. І у нас Ви точно знайдете те, що шукали.

   Зверніть увагу на комфортні та ергономічні дитячі меблі. Всілякі ящики для іграшок, можуть виконувати не тільки свою безпосередню функцію, але і так само служити пуфом або навіть додатковою іграшкою. Купуючи товар для творчості, вони чудово вміщуються в ящик парти або в навісних кишеньках, а в улюбленому наметі дитини можна поселити народність плюшевих іграшок.

Великий вибір рольових ігор, різних фігурок, машинок, ляльок та меблів для них допоможуть підібрати найкращий подарунок для дитини.

Переваги покупки у нас:

- великий асортимент дитячих товарів та іграшок;

- накладений платіж (по передоплаті);

- тільки найкраща та безпечна якість товарів;

- ввічливе обслуговування.

   Шукаєте щось конкретне чи щось неймовірне? Хочете купити все одразу і в одному місці? Чи є бажання заощадити на ціні, але хочеться якісної продукції? Запрошуємо до інтернет-магазину SmilePlanet. Для нас кожен клієнт особливий і цінний.